Wydarzenia

REKRUTACJA 2018/2019

1 DSCN3131Uczniowie klasy VI b odnieśli kolejny ogólnopolski sukces: zajęli II miejsce w konkursie „Kraina Tauronka” w ramach programu edukacyjnego „Bezpieczniki Taurona. Włącz dla dobra dziecka”, organizowanego przez spółkę Tauron Dystrybucja pod patronatem Rzecznika Praw Dziecka i Ministra Edukacji Narodowej.

Konkurs trwał od października 2015 r. i składał się z czterech etapów. Pod opieką wychowawcy, p. Joanny Meryk, uczniowie klasy VI b w czasie kolejnych etapów zdobywali wiedzę na temat bezpiecznego i ekologicznego korzystania z energii elektrycznej, a także bezpiecznego zachowania w pobliżu infrastruktury energetycznej i wspólnie opracowywali wyznaczone zadania kreatywne: komiks, plakat, witraże i makietę. Dzięki temu dzieci rozwijały umiejętność współpracy w grupie i mogły podzielić się zdobytą wiedzą, a także miały możliwość wykazania się umiejętnościami plastycznymi i technicznymi. Ponadto każdy uczeń indywidualnie zbierał punkty na rzecz klasy dzięki grom edukacyjnym na platformie online. Ważnym elementem były także quizy, które dzieci rozwiązywały wspólnie z rodzicami.

Konkurs wymagał wiedzy, umiejętności plastycznych, cierpliwości i wytrwałości. Starania uczniów zostały docenione: zajęli II miejsce w Polsce i otrzymali wartościowe edukacyjne gry planszowe.

Gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów!

e dz1

OdP grafika www facebook

 

  galeria ico

 

padlet biblioteki 

 

 

logo face3

logo face

 

 jadlospis g

 

logo koord

dobry start mini

Rządowy Program „Dobry Start”

[zobacz szczegóły]

   

plansza bezpieczna plus1

  

logo LS

  

zaswiadczenie dbi2021 min

 

certyfikat trzymaj forme min 

logo knm 780x466