Mistrzostwa szkoły klas drugich
w „Dwa ognie”
24 czerwca odbyły się Mistrzostwa klas drugich w „Dwa ognie” w kategorii dziewcząt i chłopców. Każdy uczeń z tych klas mógł wziąć udział w rywalizacji. Mecze rozegraliśmy systemem „każdy z każdym”. Zawody przebiegły w miłej, sportowej atmosferze oraz z zachowaniem zasad fair – play.
Celem zawodów było wpajanie zasad zdrowej rywalizacji sportowej, edukacja poprzez zabawę, integracja między klasowa poprzez wspólna zabawę i rywalizację sportową.
Gratulacje dla wszystkich zawodników!
