1. Od poniedziałku, 9 listopada br. zawieszone zostają zajęcia stacjonarne dla uczniów klas I-III szkół podstawowych. Tym samym, do 29 listopada br. przedłużone jest zawieszenie zajęć stacjonarnych dla uczniów klas IV-VIII szkół podstawowych.

2. Przedszkola, oddziały przedszkolne w szkołach podstawowych i inne formy wychowania przedszkolnego będą funkcjonowały bez zmian.

3. Od poniedziałku, 9 listopada szkoła zapewnienia zajęcia świetlicowe w szczególności dla uczniów, których rodzice są bezpośrednio zaangażowani w walkę z pandemią COVID-19.

Do dnia jutrzejszego 6 listopada, jeżeli jest taka potrzeba, należy zgłosić dziecko na zajęcia świetlicowe u wychowawcy klasowego.

- Lekcje dla klas I-III będą umieszczane w e-dzienniku w zakładce zadanie domowe.

- Szkoła dysponuje ograniczoną liczbą laptopów i tabletów; w pierwszej kolejności wypożyczamy uczniom zapisanym we wrześniu przez wychowawców (rodzice, którzy wypożyczyli już laptopy, dla starszego dziecka będą mieli możliwość skorzystania ze sprzętu, jeżeli szkoła będzie dysponowała wolnymi tabletami)

Laptop/tablet możne wypożyczyć rodzic w poniedziałek w godzinach 10:00 – 15:00 w sekretariacie szkoły przy ul.Krasickiego 25.