Kolejny  raz zorganizowaliśmy w naszej szkole zimowisko  dla uczniów klas I – III. Grupa liczyła 45 uczniów. Zajęcia trwały od 01.02. do 05.02.2016r. Codziennie na dzieci  czekały inne atrakcje.

[więcej zdjęć w Galerii]

W programie był wyjazd do teatru w Częstochowie na spektakl „Jaś i Małgosia”, do kina w Opolu oraz na krytą pływalnię Oleska Laguna.  W MDK w Oleśnie  dzieci uczestniczyły w zajęciach plastycznych prowadzonych przez instruktora.  Podczas wycieczki do Muzem w Oleśnie uczniowie poznali historię naszego miasta  zwiedzając wystawę "Dzieje miasta Olesna".  Dzieci miały okazje zaprezentować swoje umiejętności w konkursie piosenki „Jaka to melodia?”, uczestniczyły w zajęciach tanecznych oraz sportowych

Podczas zimowiska  miały zapewnione dwa posiłki: śniadanie i obiad z deserem.

Dzieci bardzo chętnie uczestniczyły w zajęciach, czego dowodem są zdjęcia. Wszyscy żałowali, że tak szybko ten czas minął i już czekają na następne zimowisko.

Zorganizowanie ferii było możliwe dzięki dofinansowaniu z Urzędu Gminy Olesno oraz Naszym sponsorom  na których zawsze możemy liczyć. Serdecznie wszystkim DZIĘKUJEMY!