Ósmy marca to czas, kiedy na całym świecie obchodzi się Dzień Kobiet. Wychowankowie naszej szkoły także uroczyście obchodzili to święto.
Z tej okazji nasi najmłodsi uczniowie (klasa I b) wraz z wychowawczynią – panią Renatą Wiendlochą przygotowali przedstawienie. Widzowie mogli podziwiać interesujące układy taneczne, posłuchać piosenek i wierszyków, w których główną bohaterką była oczywiście kobieta. Występ wsparł swoją obecnością także chór szkolny oraz uczennice klas IV b (Julia Dembowska i Aleksandra Bąk) i V a (Anna Szukała). Konferansjerami byli uczniowie klasy VI b – Michał Sosnowski i Dawid Płóciennik.

Podczas obchodów Dnia Kobiet przyznano także wyróżnienia najsympatyczniejszym dziewczynkom z każdej klasy:

• Klasa o specjalnych potrzebach edukacyjnych – Zuzanna Morawska
  • Klasa I a – Kaja Gładysz
  • Klasa I b – Antonina Bensz
  • Klasa I c – Wioletta Borecka
  • Klasa II a – Daria Brzuchnalska
  • Klasa II b – Maja Makles
  • Klasa III a – Tamara Biniek
  • Klasa III b – Martyna Zalewska
  • Klasa IV a – Oliwia Szczepańska
  • Klasa IV b – Oliwia Biniek
  • Klasa V a – Patrycja Lupa
  • Klasa V b –Julia Czernia
  • Klasa VI a – Izabela Prożych
  • Klasa VI b – Zuzanna Wadowska

Pod koniec uroczystości chłopcy złożyli życzenia wszystkim obecnym na sali kobietom i wręczyli im prezenty. Nauczycielki zostały obdarowane kwiatami, a koleżanki słodkimi upominkami.
Kobietom, tym dużym i tym mniejszym, życzymy wszystkiego co najlepsze, spełnienia najskrytszych marzeń oraz radości na każdy dzień.