dyplomy dbiJak co roku nasza szkoła wzięła udział w akcji Dzień Bezpiecznego Internetu. W miesiącu lutym w szkole w klasach 1 – 3 podczas zajęć edukacyjnych prowadzonych przez pedagoga szkolnego oraz wychowawców, uczniowie dowiedzieli się, jak bezpiecznie korzystać z Internetu w oparciu o materiały z wykorzystaniem oferty serwisu www.saferinternet.pl. Natomiast w klasach 4 – 7 w trakcie zajęć zdalnych prowadzonych poprzez aplikację Teams podczas lekcji informatyki i godzin wychowawczych poruszony został problem bezpiecznego i odpowiedzialnego korzystania z komputerów i Internetu. W akcję włączyła się również biblioteka szkolna, która na padlecie umieściła materiały „Cyberprzemoc – nie stosuj, nie lajkuj, nie udostępniaj”. Ponadto ogłoszony został konkurs plastyczny: „My na portalach społecznościowych! Jak bezpiecznie możemy z nich korzystać?”
Nagrodzeni uczniowie to:
I MIEJSCE: Paweł Badera – kl. 4a, Kaja Zolisz - kl. 7b, Olga Adamska  -kl. 7b
II MIEJSCE: Diana Danylchuk - kl.4a, Maciej Srokosz - kl. 6c, Jakub Pastuszka - kl. 4a
III MIEJSCE: Jakub Srokosz kl.- 7b, Bruno Wróbel - kl. 4a
Autorzy nagrodzonych prac otrzymali dyplomy oraz opaski sportowe ufundowane przez Radę Rodziców.