W środę 13.10.2021 obchodziliśmy w szkole Dzień Edukacji Narodowej. Z tej okazji uczniowie klasy 7a oraz szkolny zespół wokalny przygotowali krótkie przedstawienie, na które zaprosili Dyrekcję, Nauczycieli, przedstawicieli Rady Rodziców oraz Kolegów i Koleżanki. Agenci biura podróży zabrali wszystkich w podróż do parku rozrywki ,,Niebo”. Młodzi aktorzy w sposób żartobliwy ukazali życie w murach szkoły.

W podzięce za ciężką pracę i trud włożony w ich nauczanie oraz wychowanie dzieci wręczyły certyfikaty anielskiej cierpliwości wszystkim Nauczycielom uczącym w PSP nr 1 i w PSP nr 3.
Przedstawiciele Samorządu Uczniowskiego także złożyli życzenia i obdarowali Nauczycieli słodkimi upominkami. Nie zapomniano również o pracownikach szkoły, którym także wręczono prezenty.

Tego dnia spędziliśmy czas w miłej i radosnej atmosferze.

Więcej zdjęć w GALERII