Wydarzenia

Jest taki dzień w roku, który dzieci lubią najbardziej- niewątpliwie jest nim DZIEŃ DZIECKA.

Tegoroczny Dzień Dziecka rozpoczął się pokazem tanecznym. Swoje umiejętności zaprezentowały uczennice naszej szkoły z klubu sportowego „Chryzma” – gimnastyka artystyczna (Alicja Czyżewska, Alicja Pieknik, Zofia Pieprzyca, Karolina Tyła, Liliana Krawczyk, Aleksandra Pietrzak, Alicja Kościelny, Anna Jurczyk, Natalia Pietrzak, Hanna Jokiel, Julia Brodacka) oraz z Klubu tanecznego „Róża” – taniec towarzyski (Wiktoria Tomys, Jagoda Badera z partnerem oraz Zosia Pietruska z partnerem ).

Zamiast tradycyjnych lekcji nasi uczniowie uczestniczyli w zabawach i grach rekreacyjno-sportowym na boisku szkolnym oraz bawili się na trzech dużych dmuchańcach.

Ten dzień w naszej szkole upłynął w wyjątkowej atmosferze. Swoje święto uczniowie spędzili bardzo aktywnie. Zaangażowaniem oraz chęcią udziału w grach i zabawach udowodnili, jak potrafią się wspaniale bawić.

 

 Zapraszamy do galerii zdjęć ...>>>

 

DSC 7902 00035 kopia

 

 

e dziennik

  galeriaKolor

  facebook

 

lab.przyszl

 

stolowka 

 

telefonzaufaniaplakat