Światowy Dzień Uśmiechu to święto obchodzone w pierwszy piątek października. Ten dzień ma każdego wprawiać w dobry nastrój i wywoływać uśmiech na twarzy. To święto jest  wspaniałą okazją żeby przypominać znaczenie optymistycznego podejścia do życia.  Uśmiech nic nas nie kosztuje, a jak wiele może znaczyć dla drugiego człowieka.  W naszej szkole na drzwiach, ścianach i murkach pojawiły się żółte uśmiechnięte buźki i hasła mówiące o znaczeniu uśmiechu. Uczniowie samodzielnie malowali radosne buźki, następnie w dumą przyklejali i nosili po szkolnych korytarzach, bo uśmiech to pierwsza rzecz na którą zwraca się uwagę spotykając drugą osobę. Co więcej … nawet sztucznie prowokowany uśmiech ma wiele zalet. Warto więc żeby często gościł na naszych twarzach. W szkole pojawiła się też fotobudka, gdzie uczniowie mieli okazję sfotografować swoje uśmiechy, a następnie odbijając swoją dłoń wokół uśmiechu przypieczętować, że o uśmiechu będziemy pamiętać nie tylko od święta.

Zapraszamy do galerii zdjęć ...>>>

IMG 20231006 WA0025