W dniu 13.10.2023r. świętowaliśmy Dzień Edukacji Narodowej. Całe przedstawienie rozpoczęliśmy wystąpieniem pocztu sztandarowego, następnie odśpiewaliśmy hymn państwowy. Po zakończonym hymnie poczet sztandarowy wstąpił a klasa 3b zaprezentowała swoją akademię. Usłyszeliśmy wiele wierszyków, a także przypomnieliśmy sobie jak często wygląda lekcja w klasach 1-3. W trakcie akademii wybrzmiały życzenia dla Dyrekcji, wszystkich pracowników szkoły a także dla zaproszonych gości. Hitem okazały się piosenki na podstawie znanych melodii w nowoczesnym wydaniu. Całość apelu została narodzona gromkimi brawami.

"Z okazji Dnia Edukacji Narodowej składamy Państwu najserdeczniejsze życzenia wszelkiej pomyślności. Dziękujemy za trud i poświęcenie, wykazywane każdego dnia w odpowiedzialnej i niełatwej, ale jakże pięknej pracy pedagogicznej"

Uczniowie klasy III B wraz z wychowawcą.