Wydarzenia

Akcja charytatywna „Uśmiech dla Babci i Dziadka” zorganizowana w naszej szkole z okazji Dnia Babci i Dziadka przyniosła oczekiwany rezultat. Wykonane własnoręcznie, w ramach zajęć plastycznych, przez naszych uczniów i przedszkolaków laurki, okazały się miłą niespodzianką dla Podopiecznych, zarówno Domu Seniora „Złote Borki” w Borkach Małych, jak i Domu Pomocy Społecznej w Borkach Wielkich. Kartki z życzeniami, pełne serduszek, kolorowych kwiatków i dziecięcych rysunków, oprócz radości i szczerych uśmiechów, były również powodem wzruszenia pojawiającego się niejednokrotnie na twarzach obdarowanych Seniorów. Bardzo dziękujemy wszystkim nauczycielom i dzieciom za zaangażowanie w akcję. Była ona dla naszych uczniów i przedszkolaków cenną lekcją, uwrażliwiającą na potrzeby ludzi starszych i samotnych. Zdjęcia uśmiechniętych Seniorów zostały wykonane w DPS w Borkach Wielkich.

Zapraszamy do galerii zdjęć ...>>

 

422930349 370942685546118 8155817090655576510 n

 

 

e dziennik

  galeriaKolor

  facebook

 

lab.przyszl

 

stolowka 

 

telefonzaufaniaplakat