Nadszedł długo wyczekiwany przez wszystkich uczniów dzień KONIEC ROKU SZKOLNEGO. Na uroczystymm apelu zoatały wręczone nagrody za ostatnie, jeszcze nie podsumowane konkursy biblioteczne, wyróznienia w Konkursie Matematycznym Kangur i nagrody dla najlepszego sportowca szkoły, które w tym roku szkolnym otrzymali Ala Kukuła i Grzesiu Siemski. Najlepszym szóstoklasistom wręczone zostały WIKTORIE - nasze szkolne nagrody dla uczniów ostatniej klasy, którzy osiągnęli w minionym roku szczególne osiągnięcia w nauce, artystyczne lub sportowe. Nagrody te otrzymali: Magdalena Chęcińska, Natalia Tomala, Martyna Januszkiewicz, Julia Hęcinska oraz Maciej Marcjasz. Na koniec zaprezentowani zostali uczniowie, którzy otrymali Stypendia i Nagrody Burmistrza za rok szkolny 2016/2017.
Po części ojicjalnej, klasy szóste zaprezentowały część artystyczną.