Dnia 15.09.2017 w naszej szkole obchodziliśmy Międzynarodowy Dzień Kropki, który kilka lat temu zapoczątkowało pojawienie się książki dla dzieci autorstwa Petera H. Reynoldsa pt. „Kropka”. Jest to święto kreatywności, talentów i drogi do pokonania wszelkich trudności.
Tego dnia nasi uczniowie mieli na sobie stroje w kropki, na zajęciach rozmawiali ze swoimi nauczycielkami o funkcjach kropki w języku polskim, poznali historię Vashti – głównej bohaterki lektury napisanej przez kanadyjskiego pisarza utworów dla dzieci, prowadzili dialogi na temat wiary w siebie i motywacji, wykonywali różne prace plastyczne, których tematem przewodnim była kropka oraz robili zdjęcia w kropkoramce.
Wszyscy świetnie się bawili, wykorzystując swoją wiedzę, pomysłowość i kreatywność.

[więcej zdjęć w GALERII]