Wydarzenia

Dnia 29.09.2017r. obchodziliśmy w naszej szkole Dzień Chłopca

Z tej okazji przedstawicielki samorządu uczniowskiego – Natalia Helios i Weronika Podzielny, złożyły wszystkim chłopcom naszej szkoły serdeczne życzenia. Dziewczynki przekazały także zebranym uczniom słodkie upominki.
Tego dnia przyznano również wyróżnienia najsympatyczniejszym chłopcom z każdej klasy. Oto wyniki: 

1 a – Paweł Badera
1 b – Adrian Dandyk
2 a – Wojtek Słomian
3 a – Szymon Sosnowski
3 b – Bartosz Moroń
3 c – Bruno Kawalec
4 a – Iwo Dębowski

4 b – Patryk Pielot
5 a – Wojciech Krzechki
5 b – Patryk Wąsiński
6 a – Viktor Ivanytskyi
6 b – Mateusz Bawej

Po apelu klasy IV-VI wzięły udział w wyborach przewodniczącego szkoły. Uczniowie wysłuchali mów pięciorga kandydatów na to stanowisko. Swoje prezentacje przedstawili nam: Tamara Biniek z kl. V a, Oliwia Skupin z kl. VI a, Kaja Makles z kl. VI a, Dominik Szopa z kl. VI a oraz Mateusz Ćwieląg z kl. VI b. Wystąpienia uczestników wzbudzały wiele emocji wśród słuchaczy.  Następnie nasi szkolni wyborcy udali się do klas, gdzie oddawali głos na wybranych przez siebie kandydatów. Karty wyborcze wrzucano podczas przerw do urny stojącej na korytarzu szkolnym. Brać uczniowska zdecydowała, że przewodniczącym szkoły zostaje Dominik Szopa, zaś dzielnie wspierać jego działania będą zastępczynie: Kaja Makles i Tamara Biniek.

Zwycięzcom serdecznie gratulujemy i życzymy siły w realizacji uczniowskich pomysłów oraz reprezentowaniu naszej szkoły, zaś do chłopców kierujemy następujące słowa:

 

Drodzy Chłopcy,
niech każdy dzień dostarcza Wam radości 
i uśmiech zawsze Wam w sercach gości.
Niechaj problemy Was omijają,
A wszyscy bardzo Was kochają. 
Bo jak nikt inny na świecie, 
Wy na to zasługujecie! 

 

 

e dziennik

  galeriaKolor

  facebook

 

lab.przyszl

 

stolowka 

 

telefonzaufaniaplakat