Ósmy marca to czas, kiedy na całym świecie obchodzi się Dzień Kobiet. Nasi wychowankowie także pamiętali o swoich koleżankach, nauczycielkach i paniach pracujących w szkole.
Z tej okazji przedszkolna grupa „Słoneczka” oraz klasa II a wraz z wychowawczyniami przygotowały ciekawe przedstawienia. Widzowie mogli podziwiać interesujące układy taneczne, posłuchać piosenek i wierszyków, w których główną bohaterką była oczywiście kobieta. Apel poprowadzili uczniowie klasy VI b – Jakub Lubojański, Jakub Bioły i Maximilian Rymarczyk.

Podczas obchodów Dnia Kobiet przyznano także wyróżnienia najsympatyczniejszym dziewczynkom z każdej klasy:
• Klasa I a – Wiktoria Łosik
• Klasa I b – Katarzyna Bomba
• Klasa II a – Hanna Gernand
• Klasa III a – Aleksandra Rzepka
• Klasa III b – Wiktoria Olejnik
• Klasa III c – Alicja Biniek
• Klasa IV a – Daria Brzuchnalska
• Klasa IV b – Kaja Zolisz
• Klasa V a – Aleksandra Helios
• Klasa V b – Weronika Olczyk
• Klasa VI a – Kaja Makles
• Klasa VI b – Weronika Brodacka
W trakcie uroczystości chłopcy złożyli życzenia wszystkim obecnym na sali dziewczynkom i wręczyli im upominki.
Kobietom, tym dużym i tym mniejszym, życzymy wszystkiego co najlepsze, spełnienia najskrytszych marzeń oraz radości na każdy dzień.