Wydarzenia

W środę, 14 października w naszej szkole obchodziliśmy Dzień Edukacji Narodowej. O godzinie 9:00 uczniowie i nauczyciele zgromadzili się na sali gimnastycznej, aby wspólnie świętować. Szczególnymi gośćmi byli dawni pracownicy szkoły, którzy niegdyś poświęcali swój czas i wpływali na rozwój swoich wychowanków.

Na początku uroczystości przewodnicząca samorządu uczniowskiego wszystkich przywitała oraz w imieniu swoich kolegów i koleżanek złożyła życzenia zgromadzonym nauczycielom. Następnie głos zabrała Pani Dyrektor. Później odbyła się część artystyczna przygotowana przez uczniów klasy IV b pod kierunkiem wychowawcy – pana Waldemara Chwiłki i pani Patrycji Adamczak. Wydarzenie uświetniły także śpiewy szkolnego chóru prowadzonego przez panią Renatę Wiendlochę. Obecni na sali mogli także wysłuchać krótkiego koncertu w wykonaniu uczennic naszej szkoły. Na klawiszach zagrała dla nas Julia Kubica (kl. IV a), na akordeonie Dominika Wiśniewska (IV a), na flecie poprzecznym zagrała Wiktoria Lysy (kl. VI b), a Karolina Bednarska (kl. VI a) akompaniowała koleżance na gitarze.
Każdy nauczyciel otrzymał od uczniów własnoręcznie wykonaną kartkę z życzeniami. Przybyli na uroczystość zaprzyjaźnieni i związani ze szkołą dawni pracownicy szkoły także zostali obdarowani przez dzieci. Uczniowie w darze wdzięczności wręczyli im wykonane przez siebie laurki. Po części artystycznej uczniowie udali się do klas, gdzie wraz ze swoimi wychowawcami spędzali czas na zabawie, wspólnym oglądaniu filmów czy grach integracyjnych. Obchody Dnia Edukacji Narodowej uważamy za udane. Wszystkim pracownikom szkoły jeszcze raz życzymy wszystkiego co najlepsze, siły i wytrwałości w dalszym wykonywaniu pracy oraz samych sukcesów zawodowych.

e dziennik

  galeriaKolor

  facebook

 

lab.przyszl

 

stolowka 

 

telefonzaufaniaplakat