Dnia 15.10.2018r. obchodziliśmy w naszej szkole Dzień Edukacji Narodowej. Z tej okazji klasa IV a pod opieką pani Patrycji Adamczak przygotowała program artystyczny. Uczniowie recytowali wiersze, śpiewali piosenki i tańczyli. Z ich ust płynęła moc życzeń skierowana do nauczycieli i pracowników naszej szkoły. Dzieci obdarowały kwiatami zaproszonych gości – zaprzyjaźnionych ze szkołą emerytowanych pedagogów. Wraz z uczniami klasy IV a podczas apelu pięknie śpiewał szkolny chór, który przygotowała do występu pani Renata Wiendlocha.

Po części artystycznej panie Karolina Mendel - Chudzik i Patrycja Adamczak ogłosiły wyniki szkolnych konkursów: ortograficznego i kaligraficznego. Mistrzami ortografii zostali: Szymon Sosnowski (kat. 4 klasy), Paulina Wróbel (kat. 5 klasy) oraz Martyna Zalewska (kat. 6 klasy). Na podium w konkursie kaligraficznym stanęli:
Klasy IV:
I miejsce: Maciej Srokosz (IV c)
II miejsce: Kamila Bawej (IV c)
III miejsce: Dominik Maj, Natalia Barczyk (IV b)
Klasy V:
I miejsce: Zuzanna Zaremba (V b)
II miejsce: Hanna Popczyk (V b)
III miejsce: Magdalena Dorynek, Jakub Srokosz (V b)
Klasy VI:
I miejsce: Weronika Olczyk (VI b)
II miejsce: Oliwia Łój (VI b)
III miejsce: Emilia Dylong, Dawid Nowak (VI b)
Wszyscy zwycięzcy otrzymali pamiątkowe dyplomy i upominki. Uczniom gratulujemy i życzymy im dalszych sukcesów.