Dziękujemy wszystkim Darczyńcom za udział w drugiej edycji szkolnej Szlachetnej Paczki.
Udało się nam zebrać ogromną ilość żywności, środków czystości, zabawek i innych prezentów, a także 647 zł.
Za zebraną kwotę kupiliśmy kołdry, poduszki, ręczniki, zimową odzież dla dzieci (szaliki, czapki i bluzy polarowe) oraz bon towarowy dla pani Marlany.
Przy zbiórce i pakowaniu trudzili się: Wiktoria Kacała, Nikola Kiełbus, Hanna Grajcar, Weronika Grondys, Zuzanna Wadowska, Michał Sosnowski i Kamil Urbanowicz. Wolontariusze otrzymali podziękowanie w formie dyplomu (hol szkoły) oraz wielką czekoladę.
Obdarowana rodzina przygotowała świąteczną kartkę.

Szanowni Państwo! Wspólnie sprawiliśmy, że Święta Bożego Narodzenia w tej rodzinie będą o wiele weselsze niż zazwyczaj.
Niech to natchnie nas do dobroczytnności na cały kolejny rok.