Konsultacje dla rodziców

Konsultacje z rodzicami odbędą się 23 października 2014 w godz. 17.00 - 19.00. 

klasa II a - Renata Jokiel - sala nr 12
klasa II b - Iwona Mielczarek - sala nr 4
klasa III a - Anna Szydło - sala nr 2
Klasa III b - Katarzyna Gittel Al Hag - sala nr 3
klasa IV b - Sylwia Brodacka - sala nr 8
klasa V a - Justyna Kasprzyk - sala nr 14
klasa V b - Joanna Meryk - sala nr 1
klasa VI b - Justyna Kuchorz - sala nr 9
klasa VI c - Karolina Mendel - Chudzik - sala nr 10

Tego dnia wszyscy nauczyciele klas II - VI są dostępni dla rodziców od 17.00 do 19.00

Konsultacje z matematyki oraz wychowawcze dla klas IV a i VI a odbędą się 29 pażdziernika 2014 w godz. 15.00 - 16. 00

klasa IV a - Magdalena Bąk - sala nr 8
klasa VI a - Jolanta Marcinkowska - sala nr 11
 

SZTAFETOWE BIEGI PRZEŁAJOWE - V MIEJSCE DZIEWCZĄT W FINALE WOJEWÓDZKIM

Na trasie w Starym Oleśnie 16.10.2014 roku stawiło się aż 11 sztafet dziewcząt szkół podstawowych walcząc o tytuł mistrza województwa opolskiego. Nasza sztafeta uplasowała się na wyskim V miejscu. 

Więcej…
 

DZIEŃ EDUKACJI NARODOWEJ

We wtorek – 14 października 2014 r., uczniowie klas IV a i IV b (wychowawcy – Pani M. Bąk i Pani  S. Brodacka) oraz chór szkolny (opiekun -  Pani R. Wiendlocha) uczcili święto wszystkich nauczycieli i pracowników szkoły piękną akademią. Gośćmi honorowymi byli emerytowani pracownicy naszej „Trójki”.  Nie zabrakło popisów wokalnych  i recytatorskich. Jednak mistrzowski okazał się taniec w wykonaniu Julii Hęcinskiej, którą nagrodzono morzem oklasków.  Nie zapomniano również o życzeniach,  „Wszystkiego najlepszego, / Radości , szczęścia moc, / Słoneczka wesołego, / Snów pięknych co noc!” – śpiewali nauczycielom czwartoklasiści… 

 

Sportowe sukcesy naszych dziewcząt!

Od początku roku szkolnego nasze dziewczęta spisują się dzielnie podczas zowodów sportowych.

Rozpoczęły swe zmagania 12 września na oleskim orliku, gdzie wywalczyły I miejsce - dziewczęta starsze 12-13 lat i II miejsce - dziewczęta młodsze 10-11 lat w piłkarskim Turnieju Orlika o Puchar Premiera Donalda Tuska.

Do finału wojewódzkiego w indywidualnych biegach przełajowych, który odbył się 7.10.2014 r. w Lasocicach zakwalifikowały się aż trzy nasze uczennice, które zajęły trzy pierwsze miejsca na etapach gminnym i powiatowym - Wiktoria Chęcińska (zajęła XI m-ce w finale), Laura Gręda (XVIII m-ce) i Barbara Szczepańska (XXI m-ce).

Wspaniale spisała sę również nasza sztafeta. 3 pażdziernika dziewczęta zdobyły I miejsce podczas powiatowych  biegów sztafetowych w celebrity porn
celebrity sex videos
gay cocks
naked celebrities
celebrity porn
mobile porn sites
hentai porn videos
celebrity porn
celebrity sex tapes
cartoon porn comics
Porn Stars
naked celebrities
ośrodku Anpol . Skład zwycięskiej sztafety Laura Gręda, Aleksandra Czarnecka, Iga Reszko, Antosia Antkowiak, Magdalena Chęcińska, Paulina Kik, Barbara Szczepańska i Wiktoria Chęcińska.

 

Gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów

 

Tego jeszcze nie było!!!

 

4 października, w sobotnie przedpołudnie, odbył się w naszej szkole FESTIWAL PCHNIĘCIA KULĄ O PUCHAR BURMISTRZA OLESNA. Gwiazdą tego dnia była wielokrotna Mistrzyni Polski – Pani Anna Wloka. Uroczystość uświetnili swoją obecnością Burmistrz Olesna – Pan Sylwester Lewicki, zastępca Burmistrza Olesna – Pan Jerzy Chęciński, skarbnik gminy – Pan Jan Jaskulski, podinspektor ds. inwestycji – Pan Łukasz Fila, przewodniczący Rady Miejskiej – Pan Piotr Antkowiak oraz przewodniczący Rady Rodziców – Pan Grzegorz Dorynek.

Nie zabrakło sponsorów, swoją obecnością zaszczycili nas m.in. prezes Okręgowej Spółdzielni Mleczarskiej w Oleśnie – Pan Wilhelm Beker, Państwo Danuta i Mateusz Marcjasz, Pani Dorota Radlak oraz Pan Jan Bioły.

Więcej…
 


Strona 1 z 41


Publiczna Szkoła Podstawowa Nr 3 im. Powstańców Śląskich
ul. Krasickiego 25, 46-300 Olesno, tel/fax: 48 34 358 2892
e-mail: 
sekretariat - sekretariat@psp3.eduolesno.pl , administrator - sp3olesno@gmail.com

stat4u