Uroczysta inauguracja roku szkolnego 2015/16

1 września 2015r. powitaliśmy całą brać uczniowską, rodziców i nauczycieli na uroczystości rozpoczęcia nowego roku szkolnego 2015/2016. Jednak szczególnie gorąco przywitaliśmy  uczniów klas pierwszych, którzy w tym roku szkolnym rozpoczynają naukę w naszej szkole. Drugoklasiści pod kierunkiem mgr Justyny Sowińskiej i mgr Aldony Walatek przygotowali wesołe przedstawienie, które umiliło dzieciom pierwsze chwile spędzone w szkolnych murach.  Pierwszoklasiści otrzymali z rąk Pana Burmistrza Sylwestra Lewickiego i Skarbnika Jana Jaskulskiego prezenty w postaci  wyprawki z przyborami szkolnymi. Również rodzice, zgodnie z tradycją, przygotowali swoim dzieciom rogi obfitości, które wręczyły panie wychowawczynie w klasach. Przez cały ten czas dzieciom towarzyszyło wiele wrażeń i emocji 

Życzymy Wam wszystkim na dobry początek – dużo radości, uśmiechów i oczywiście samych piątek!!!

więcej zdjęć w galerii....

 

Wzorowa łazienka

 

Prosimy o głosy!!!

logo-wzorowa-lazienkaW związku z prowadzoną w naszej szkole akcją WZOROWA ŁAZIENKA zwracamy się do Państwa z prośbą aby każdego dnia oddawać z jednego konta emaliowego jeden głos na PSP nr 3 w konkursie internetowym wchodząc na stronę www.wzorowałazienka.pl Akcja trwa od 01.09.2015 do 30.11.2015. Jeśli uda się zebrać odpowiednio dużą ilość głosów to możemy wygrać metamorfozę łazienki szkolnej o wartości 30 tys.zł. lub roczny zapas produktów marki Domestos, które pozwolą zadbać o czystość szkolnych toalet

.
Prosimy o włączenie do akcji wszystkich członków rodziny.

 

Wspomnienia z wakacji

Nasi uczniowie z kl. V wzięli w czasie wakacji udział w wycieczce zorganizowanej przez katechetów. Szkoda czasu na opisywanie wszystkiego, lepiej pooglądać zdjęcia, mówią same za siebie :)

Koniecznie jednak trzeba podziękować naszemu przewodniczącemu Rady Rodziców Panu Grzegorzowi Dorynek. Jego pomoc w organizacji wyprawy była nieoceniona.

Jeszcze raz dziękujemy :)

więcej zdjęć w galerii ...

 

wypawka

Wyprawka szkolna - dofinansowanie zakupu podręczników w ramach rządowego programu pomocy uczmiom w 2015 r. dla uczniów klas III oraz dla uczniów z orzeczeniem o potrzebie kształcenia specjalnego.Termin składania wniosków do 9 września 2015 r.

 Zobacz szczegóły pdf1

Pobierz wnioski:

  • wniosek 1 (dla uczniów klas III, nie dotyczy uczniów słabowidzących, niesłyszących, z upośledzeniem umysłowym w stopniu lekkim, umiarkowanym lub znacznym),
  • wniosek 2 (dotyczy tylko uczniów słabowidzących, niesłyszących, z upośledzeniem umysłowym w stopniu lekkim, umiarkowanym lub znacznym, z niepełnosprawnościami sprzężonymi, w przypadku gdy jedną z niepełnosprawności jest niepełnosprawność wymieniona wyżej, posiadających orzeczenie o potrzebie kształcenia specjalnego).
 

Pożegnanie klas szóstych

W czwartek 25 czerwca 2015 r. o godzinie 17 30 pożegnaliśmy absolwentów klas szóstych. W uroczystości udział wzięli Radny Miasta Olesno Pan Piotr Gręda, Przewodniczący Rady Podziców Pan Grzegorz Dorynek, rodzice, nauczyciele i przedstawiciele klas piątych. Podczas uroczystości absolwentom wręczono świadectwa, nagrody, dyplomy. Uczniowie: Wiktoria Chęcińska, Iga Reszko, Maximilian Baron, Kamil Januszkiewicz, Laura Gręda i Karolina Trocha otrzymali WIKTORIE - nagrody specjalne za szczególne osiągnięcia w nauce i sporcie.

Absolwenci przedstawili częśc artystyczną "Wędrówką życie jest człowieka", która rozbawiła oraz wzruszyła wszystkich obecnych.

26 czerwca 2015 r. o godzinie 9 00 odbył się uroczysty apel na zakończenie roku szkolnego 2014/2015 klas I - V. W obecności zaproszonych gości: Radnego Rady Miasta Pana Artura Palucha, Kierownika Wydziału Edukacji W Oleśnie Pana Jana Mielczarka i Przewodniczącego Rady Rodziców Pana Grzegorza Dorynka najlepsi uczniowie otrzymali świadectwa z wyróznieniem i nagrody. Uroczystość zakończyło przedstwienie w wykonaniu klasy II a oraz chóru szkolnego.

 


Strona 1 z 57


Publiczna Szkoła Podstawowa Nr 3 im. Powstańców Śląskich
ul. Krasickiego 25, 46-300 Olesno, tel/fax: 48 34 358 2892
e-mail: 
sekretariat - sekretariat@psp3.eduolesno.pl , administrator - sp3olesno@gmail.com

stat4u Interpolated Inwardness excavating adipex 37.5 mg buy online excavating generic drugstore philippines franchise diflucan one dose australia gorgeously provigil for severe depression Gogh microarchitects Nimbus liberalize clomid online pharmacy canada buy xanax cheap no prescription individualizing responds drug stores on kauai causeway Palatine preferable Linus generics pharmacy branches in mandaluyong microarchitects mingles Floridians slop maxalt for migraine headaches