Dnia 20 września 2019r. w naszym przedszkolu był obchodzony Ogólnopolski Dzień Przedszkolaka. Tego dnia czekało na dzieci mnóstwo atrakcji. W grupie Słoneczek dzieci miały kolorowe nakrycia głowy i pomalowane na kolorowo twarze. Były zabawy przy muzyce tańce oraz wiele prezentów dla dzieci. Na zakończenie – zdjęcie pamiątkowe oraz słodki poczęstunek przygotowany przez jednego z rodziców.

Grupa Gwiazdek bawiła się tak samo wesoło. Dzieci zobaczyły teatrzyk pt. „Czerwony Kapturek”, wzięły udział w konkursach sportowych wygrywając drobne upominki oraz w zabawach muzycznych. Bardzo miłą niespodzianką okazała się słodki poczęstunek z płonącą fontanną  przygotowany przez jedną z mam, który zniknął z talerzyków w mgnieniu oka. Na pamiątkę każdy przedszkolak otrzymał medal i balonowego pieska. Do obchodów przedszkolnego święta dołączyły również panie  kucharki ze szkoły wraz z panią intendentką odwiedzając każdą z grup w specjalnie przygotowanych strojach. To dopiero była niespodzianka! Deszcz cukierków i balonik dla każdego dziecka wywołały jeszcze szerszy uśmiech na twarzach przedszkolaków.

Listopad 2019