W październiku w naszej szkole odbył się konkurs plastyczny „Smaczne, zdrowe, kolorowe owoce i warzywa”. Brali w nim udział uczniowie klas I – III. Celem konkursu było kształtowanie wśród najmłodszych świadomości o zdrowym odżywianiu oraz o podejmowaniu odpowiednich decyzji żywieniowych. Było wiele wspaniałych prac. Zdobywcami pierwszego miejsca zostali Szymon Jarząb oraz Zuzanna Jura. Nagrody za drugie miejsce powędrowały do Sary Jeziorowskiej, Mai Kukuły i Antoniego Elendt. Trzecie miejsce otrzymali Borys Januć, Jakub Sanocki i Magdalena Nowak. Wśród nadesłanych prac wyróżnione zostały dzieła Julii Wac, Iwa Stasiaka, Leny Skorupy, Hanny Wyrobek, Natalki Wiechoczek, Julii Blaszczok,  Jana Wincer. Pozostali uczestnicy otrzymali drobne upominki. Ceremonia rozdania nagród odbyła się 06.11.2019 roku podczas szkolnego apelu.